Často kladené otázky

Pri registrácii

1. Ako sa zaregistrujem, keď sa chcem u Vás uchádzať o prácu?

Registrácia je úplne jednoduchá. Stačí prísť do našej kancelárie, najlepšie so životopisom a občianskym preukazom. Ak životopis nemáte, budete vypĺňať kontaktný formulár na základe ktorého Vás naši personalisti zaregistrujú. Týmto spôsobom sa dostanete do našej databázy a následne budete kontaktovaný s konkrétnou pracovnou ponukou.

2. Platia sa nejaké vstupné poplatky?

Registrácia uchádzačov je úplne bezplatná. Taktiež neplatíte žiadne poplatky za sprostredkovanie práce.

3. Ako sú moje osobné údaje chránené?

V zmysle zákona č.122/2013 Zz. o ochrane osobných údajov. Znamená to, že vašej osobné údaje budú uchovávané a spracované len pre účel, pre ktorý boli poskytnuté. Taktiež nebudú zámerne poskytované tretím osobám, jedine ak vy sami nedáte k tomu súhlas.

Na pohovore

4. Kedy a akým spôsobom mi bude vyplatená mzda?

Výplatný termín sa zvyčajne pohybuje od 15.-teho do 20.-teho dňa v mesiaci. V tomto termíne Vás naši personalisti oslovia s informáciou, že vaša výplata sa nachádza u nás v kancelárii. Podľa osobitných požiadaviek sa buď zastavíte pre mzdu osobne, alebo Vám bude poslaná na účet, ktorý ste zadali pri nástupe do zamestnania.

5. Na akú zmluvu u Vás môžem pracovať?

Všetko závisí od konkrétnych podmienok danej spoločnosti, pre ktorú obsadzujeme pracovné miesta. Väčšinou sa dá individuálne vybrať a nastaviť formu zmluvy. Ide o prácu na Dohodu o vykonaní práce, Trvalý pracovný pomer, Trvalý pracovný pomer na kratší pracovný čas alebo Živnosť.

6. Budú mi platené odvody do sociálnej a zdravotnej poisťovne?

Samozrejme, tohto sa obávať vôbec nemusíte. Ako každý zamestnávateľ platíme za Vás odvody, tak ako treba. Jedine pri Dohode o vykonaní práce je s odvodmi trošku inak. Tam Vám všetky potrebné informácie radi poskytnú naši personalisti.

7. Ako je to s pracovným oblečením?

Každá spoločnosť má nastavené svoje pravidlá. Na základe toho Vám bude poskytnuté pracovné oblečenie prislúchajúce k danej pracovnej pozícii.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac informácií kľudne nás kontaktujte na telefónnych číslach uvedených v sekcii kontakty, prípadne sa osobne zastavte u nás v kancelárii. Radi Vás uvidíme.